14,207
edits
Line 64: | Line 64: | ||
| {{P|Porygon-Z}} | | {{P|Porygon-Z}} | ||
| {{M|Conversion}}<br>{{M|Conversion2}} | | {{M|Conversion}}<br>{{M|Conversion2}} | ||
|- | |||
| 416 | |||
| [[Image:416MS.png]] | |||
| {{P|Vespiquen}} | |||
| {{M|Attack Order}}<BR>{{M|Defend Order}}<BR>{{M|Heal Order}} | |||
|- | |- | ||
| 249 | | 249 |
edits