74,080
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| 027/053 || || || | | 027/053 || || || | ||
|- | |||
| 028/053 || || || | |||
|- | |||
| 029/053 || || || | |||
|- | |||
| 030/053 || || || | |||
|- | |||
| 031/053 || || || | |||
|- | |||
| 032/053 || || || | |||
|- | |- | ||
| 033/053 || || || | | 033/053 || || || | ||
Line 101: | Line 111: | ||
| 037/053 || || || | | 037/053 || || || | ||
|- | |- | ||
| | | 038/053 || || || | ||
|- | |- | ||
| | | 039/053 || || || | ||
|- | |- | ||
| | | 040/053 || || || | ||
|- | |- | ||
| ???/053 || {{TCG ID|Black|Gothimu|Collection}} || {{e|Psychic}} || | | ???/053 || {{TCG ID|Black|Gothimu|Collection}} || {{e|Psychic}} || | ||
Line 113: | Line 123: | ||
| ???/053 || Gothiruselle || {{e|Psychic}} || | | ???/053 || Gothiruselle || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |- | ||
| ???/053 || {{TCG ID|Black| | | ???/053 || {{TCG ID|Black|Dangoro|Collection}} || {{e|Fighting}} || | ||
|- | |- | ||
| ???/053 || | | ???/053 || Gantoru || {{e|Fighting}} || | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || Gigaiath || {{e|Fighting}} || | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || {{TCG ID|Black|Mogurew|Collection}} || {{e|Fighting}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || {{TCG ID|Black|Doryuzu|Collection}} || {{e|Fighting}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| 041/053 || {{TCG ID|Black Collection|Mamepato|41}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | | 041/053 || {{TCG ID|Black Collection|Mamepato|41}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} |