37,664
edits
CoolPikachu! (talk | contribs) |
Ruixiang95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 170: | Line 170: | ||
| <span lang="ja">君の胸にLaLaLa</span><br><small>''{{color2|000|In Your Heart, LaLaLa}}''</small> | | <span lang="ja">君の胸にLaLaLa</span><br><small>''{{color2|000|In Your Heart, LaLaLa}}''</small> | ||
| [[DP183]] | | [[DP183]] | ||
| [[DP191]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| style="background:#000" | | |||
| <span lang="ja">心のファンファーレ</span><br><small>''{{color2|000|Fanfare of the Heart}}''</small> | |||
| [[BW001]] | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits