25,071
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 634: | Line 634: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | Hammer | | style="background:#{{blue color light}}" | Hammer | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ057]] | |||
| rowspan=3 | <center>{{MSP|0999|Gimmighoul}}<br>{{p|Gimmighoul}} | |||
| rowspan=3 | "What is Gimmighoul looking for?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | Keys | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar question HZ057.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar answer HZ057.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar extra scene HZ057.png|217px]]--> | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Food | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Treasure chests''' | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits