25,022
edits
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 538: | Line 538: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Fur''' | | style="background:#{{blue color light}}" | '''Fur''' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ049]] | |||
| rowspan=3 | <center>{{MSP|0965|Varoom}}<br>{{p|Varoom}} | |||
| rowspan=3 | "Why does {{p|Varoom}} need rocks?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | '''Energy''' | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar question HZ049.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar answer HZ049.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar extra scene HZ049.png|217px]]--> | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Transportation | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | Armor for protection | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits