366
edits
BlueSparkles (talk | contribs) mNo edit summary |
Pikaball2008 (talk | contribs) m (→Names) Tag: 2017 source edit |
||
Line 390: | Line 390: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 咕嚕咪 ''Gūlǔmī'' | | 咕嚕咪 ''Gūlǔmī'' | ||
| Transcription of the Japanese name | |||
|- | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 咕嚕咪 | |||
| Transcription of the Japanese name | | Transcription of the Japanese name | ||
|} | |} |
edits