122,510
edits
m (proper sync pair titles) |
|||
Line 979: | Line 979: | ||
| rowspan=3 style="{{roundy|5px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Masters Title Screen artwork.png|x350px]] | | rowspan=3 style="{{roundy|5px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Masters Title Screen artwork.png|x350px]] | ||
|- | |- | ||
| VS model | | VS model | ||
| Trainer emote<br>Nice! | | Trainer emote<br>Nice! | ||
| Trainer emote<br>Watch out! | | Trainer emote<br>Watch out! | ||
Line 991: | Line 991: | ||
| colspan=3 | Key art from Pokémon Masters | | colspan=3 | Key art from Pokémon Masters | ||
| Title screen artwork | | Title screen artwork | ||
|- | |||
| colspan=2 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" width=120px | [[File:Masters Score Rank 1-Star Brock.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" width=120px | [[File:Masters Score Rank 2-Star Brock.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" width=120px | [[File:Masters Score Rank 3-Star Brock.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=2 | {{color2|FFF|Damage Challenge}} medal<br>1★ Brock score rank | |||
| colspan=3 | {{color2|FFF|Damage Challenge}} medal<br>2★ Brock score rank | |||
| {{color2|FFF|Damage Challenge}} medal<br>3★ Brock score rank | |||
|} | |} | ||
edits