5,363
edits
Unowninator (talk | contribs) (→Moves exclusive to Elite Charged TMs: Just used one myself) |
|||
Line 780: | Line 780: | ||
| {{MSP/GO|0787|Tapu Bulu}} | | {{MSP/GO|0787|Tapu Bulu}} | ||
| {{p|Tapu Bulu}} | | {{p|Tapu Bulu}} | ||
| {{ic/GO|Fairy}} {{m|Nature's Madness}} | |||
|-style=background:#fff | |||
| style="font-family:monospace,monospace" | 0788 | |||
| {{MSP/GO|0788|Tapu Fini}} | |||
| {{p|Tapu Fini}} | |||
| {{ic/GO|Fairy}} {{m|Nature's Madness}} | | {{ic/GO|Fairy}} {{m|Nature's Madness}} | ||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff |
edits