13,925
edits
mNo edit summary |
m (→Name origin: added Swedish) |
||
Line 473: | Line 473: | ||
| Фуксия ''Fuksiya'' | | Фуксия ''Fuksiya'' | ||
| From its English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Swedish | |||
| Fuchsiastaden | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese |
edits