51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Turtwig) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Turtwig|101}} || {{e|Grass}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 101/127 | | {{TCG ID|Platinum|Turtwig|101}} || {{e|Grass}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 101/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Turtwig|131}} || {{e|Grass}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 131/147 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 9|Turtwig|17}} || {{e|Grass}} || 7 || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 9}} || 17/17 | | {{TCG ID|POP Series 9|Turtwig|17}} || {{e|Grass}} || 7 || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 9}} || 17/17 | ||
|} | |} | ||
edits