120,812
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (→List of sync pairs with EX roles: added remaining EX roles for April) |
|||
Line 395: | Line 395: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| April 5, 2024 | | April 5, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| April 12, 2024 | | April 12, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Selene|alt=Special Costume|pokemonnum=0212|pokemon=Scizor}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Selene|alt=Special Costume|pokemonnum=0212|pokemon=Scizor}} | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} |
edits