120,802
edits
Line 360: | Line 360: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| March 29, 2024 | | March 29, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Jacq|pokemonnum=0981|pokemon=Farigiraf}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Jacq|pokemonnum=0981|pokemon=Farigiraf}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| March 31, 2024 | | March 31, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} |
edits