120,812
edits
Line 355: | Line 355: | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | ||
| March 25, 2024 | | March 25, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Volo|pokemonnum=0175|pokemon=Togepi}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| March 29, 2024 | |||
<!--|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Jacq|pokemonnum=0981|pokemon=Farigiraf}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| March 31, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| April 12, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Selene|alt=Special Costume|pokemonnum=0212|pokemon=Scizor}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| April 14, 2024--> | |||
|} | |} | ||
edits