11,384
edits
(→Acquisition: Teal Mask locations; events; adjustments) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 161: | Line 161: | ||
| [[Kitakami Wilds]], [[Mossfell Confluence]], [[Oni Mountain]], [[Paradise Barrens]], [[Timeless Woods]] | | [[Kitakami Wilds]], [[Mossfell Confluence]], [[Oni Mountain]], [[Paradise Barrens]], [[Timeless Woods]] | ||
| {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 6 [[Badge|Gym Badge]]s) | | {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 6 [[Badge|Gym Badge]]s) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| [[Canyon Biome]], [[Central Plaza]], [[Coastal Biome]], [[Polar Biome]] | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits