277
edits
(→Quotes: Complete dialogue) |
|||
Line 39: | Line 39: | ||
| 5 | | 5 | ||
| {{TM|027|Aerial Ace}} | | {{TM|027|Aerial Ace}} | ||
|- | |||
| [[South Province (Area Three)]] | |||
| South Province (Area Three) Pokémon Center | |||
| 7 | |||
| [[Shell Bell]] | |||
|- | |||
| [[South Province (Area Four)]] | |||
| South Province (Area Four) Watchtower | |||
| 5 | |||
| [[Rocky Helmet]] | |||
|} | |} | ||
{{Project Games notice}} | {{Project Games notice}} |
edits