36
edits
Line 88: | Line 88: | ||
| [[Grass Club]] | | [[Grass Club]] | ||
| {{TCG|Flower Power Deck}} | | {{TCG|Flower Power Deck}} | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Rick.png]] | |||
| {{TCG GB|Rick}} | |||
| [[Science Club]] | |||
| {{TCG|Wonders of Science Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Joseph.png]] | |||
| {{TCG GB|Joseph}} | |||
| [[Science Club]] | |||
| {{TCG|Flyin' Pokémon Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Amy.png]] | |||
| {{TCG GB|Amy}} | |||
| [[Water Club]] | |||
| {{TCG|Rain Dancer Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Isaac.png]] | |||
| {{TCG GB|Isaac}} | |||
| [[Lightning Club]] | |||
| {{TCG|Zapping Selfdestruct Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Murray.png]] | |||
| {{TCG GB|Murray}} | |||
| [[Psychic Club]] | |||
| {{TCG|Strange Psyshock Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:TCG1 Mitch.png]] | | [[File:TCG1 Mitch.png]] |
edits