36
edits
No edit summary |
|||
Line 88: | Line 88: | ||
| [[Grass Club]] | | [[Grass Club]] | ||
| {{TCG|Flower Power Deck}} | | {{TCG|Flower Power Deck}} | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Mitch.png]] | |||
| {{TCG GB|Mitch}} | |||
| [[Fighting Club]] | |||
| {{TCG|First-Strike Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:TCG1 Imakuni.png]] | | [[File:TCG1 Imakuni.png]] |
edits