2,680
edits
m (→Origin) |
|||
Line 689: | Line 689: | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | ||
|- | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fairy color dark}}; background:#{{fairy color light}}" | [[File:Masters Medal 1-Star Melancholy Wally.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fairy color dark}}; background:#{{fairy color light}}" | [[File:Masters Medal 2-Star Melancholy Wally.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fairy color dark}}; background:#{{fairy color light}}" | [[File:Masters Medal 3-Star Melancholy Wally.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fairy color dark}}; background:#{{fairy color light}}" | [[File:Masters Medal I'll Be Your Guide.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | Medal<br>1★ Melancholy Wally | |||
| colspan=3 | Medal<br>2★ Melancholy Wally | |||
| colspan=3 | Medal<br>3★ Melancholy Wally | |||
| colspan=3 | Medal<br>I'll Be Your Guide | |||
|} | |} | ||
edits