72
edits
mNo edit summary |
m (→Names: Russian) |
||
Line 170: | Line 170: | ||
| 吉普 ''Jípǔ'' | | 吉普 ''Jípǔ'' | ||
| Transliteration of Japanese name | | Transliteration of Japanese name | ||
|- style="background: #FFF" | |||
|Russian | |||
|Зипп | |||
|Transliteration of English name | |||
|} | |} | ||
edits