1,167
edits
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names) |
Yuuki Asuna (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| Villa Bonita | | Villa Bonita | ||
| Literally means "pretty town" | | Literally means "pretty town" | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Chinese | |||
|布羅鎮 / 布罗镇 ''Bùluó Zhèn / '' | |||
|Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits