7,094
edits
mNo edit summary |
m (→Name origin: Added Brazilian Portuguese from PS116) |
||
Line 189: | Line 189: | ||
| Norwegian | | Norwegian | ||
| Mahoganyby | | Mahoganyby | ||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Cidade de Mahogany | |||
| From its English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits