52,574
edits
m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 148: | Line 148: | ||
| 廣美 / 广美 ''Guǎngměi'' | | 廣美 / 广美 ''Guǎngměi'' | ||
| From the Japanese name 広美 / 广美 ''Hiromi''. | | From the Japanese name 広美 / 广美 ''Hiromi''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Thai | |||
| ฮิโตมิ ''Hitomi'' | |||
| Similar to Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |