42,670
edits
m (→Patches) |
|||
Line 252: | Line 252: | ||
| Update | | Update | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire patches | |||
| Update | |||
| 2014 - 2015 | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Pokémon | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Pokémon Sun and Moon patches | ||
| style="background:#FFF" | Update | | style="background:#FFF" | Update | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2017 | ||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||