2,086
edits
m (→Pokémon) |
(→Names) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
| 蜜蜜 ''Mìmì'' | | 蜜蜜 ''Mìmì'' | ||
| Transliteration of her Japanese name. | | Transliteration of her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Vietnamese | |||
| Mimi | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits