13,788
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|??? | |??? | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |- style="background:#FFFFFF" | ||
|{{p|Charizard}} | | rowspan="2" | {{p|Charizard}} | ||
|[[File:006Charizard.png|160px]] | | rowspan="2" | [[File:006Charizard.png|160px]] | ||
|{{2t|Fire|Flying}} | | rowspan="2" | {{2t|Fire|Flying}} | ||
|[[File:006Charizard-Mega.png|160px]] | |[[File:006Charizard-Mega Y.png|160px]] | ||
|{{2t|Fire|Flying}} | |{{2t|Fire|Flying}} | ||
|{{a|Drought}} | |{{a|Drought}} | ||
| | |Charizardite Y | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
|[[File:006Charizard-Mega X.png|160px]] | |||
|{{2t|Fire|Dragon}} | |||
|{{a|Tough Claws}} | |||
|Charizardite X | |||
|- style="background:#FFFFFF" | |- style="background:#FFFFFF" | ||
|{{p|Blastoise}} | |{{p|Blastoise}} |
edits