13,788
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) No edit summary |
(http://skygarden.shogakukan.co.jp/skygarden/owa/solc_new?mm=1&type=c&seq=0&page=4) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
| ISBN 9784091415677 | | ISBN 9784091415677 | ||
| December 28, 2012 | | December 28, 2012 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 3]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters BW|4}} | |||
| ISBN 9784091415677 | |||
| August 28, 2013 | |||
|} | |} | ||
edits