42,663
edits
Line 253: | Line 253: | ||
| valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Gs Ben f.png]]<br>{{ra|Ben}} | | valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Gs Ben f.png]]<br>{{ra|Ben}} | ||
| valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Gs Summer f.png]]<br>{{ra|Summer}} | | valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Gs Summer f.png]]<br>{{ra|Summer}} | ||
|- align="center" | |||
| style="background:#f9e586" | '''{{color2|807544|Pokémon Conquest|Pokémon<br>Conquest}}''' | |||
| valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Conquest Hero I icon.png]]<br>[[Hero]] | |||
| valign="bottom" style="background:#{{normal color light}}" | [[File:Conquest Heroine I icon.png]]<br>[[Heroine]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="3" style="background:#{{normal color light}}; color: #{{normal color dark}}; {{roundybottom|5px}};" | | | colspan="3" style="background:#{{normal color light}}; color: #{{normal color dark}}; {{roundybottom|5px}};" | |