19,381
edits
(http://www.shogakukan.co.jp/comics/detail/_isbn_9784091238108) |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| ISBN 9784091238108 | | ISBN 9784091238108 | ||
| September 18, 2012 | | September 18, 2012 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 7]] | |||
| [[Pokémon RéBURST volume 7|Volume 7]] | |||
| ?? - ?? | |||
| ISBN 9784091238870 | |||
| October 18, 2012 | |||
|} | |} | ||