1,974
edits
m (r2.7.3) (Robot: Adding zh:檜垣市) |
HoopsterJohn (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| Vertress City | | Vertress City | ||
| From ''{{wp|cirrus vertebratus}}'', a cloud that appears like a fish skeleton.. | | From ''{{wp|cirrus vertebratus}}'', a cloud that appears like a fish skeleton.. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | |||
| | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits