602
edits
Line 55: | Line 55: | ||
| width="40px" | {{MSP|544|Whirlipede}} | | width="40px" | {{MSP|544|Whirlipede}} | ||
| {{p|Whirlipede}} | | {{p|Whirlipede}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|254|Sceptile}} | |||
| {{p|Sceptile}}''(Post-ending)'' | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|566|Archen}} | | width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|566|Archen}} |
edits