25,688
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) |
Zesty Cactus (talk | contribs) |
||
Line 633: | Line 633: | ||
| <code><nowiki>{{HIBAPC|Akane}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{HIBAPC|Akane}}</nowiki></code> | ||
| {{HIBAPC|Akane}} | | {{HIBAPC|Akane}} | ||
|- | |||
| {{template|PPM}} | |||
| Links to [[Pokémon Pocket Monsters]] characters | |||
| <code><nowiki>{{PPM|Red}}</nowiki></code> | |||
| {{PPM|Red}} | |||
|- | |- | ||
| {{template|Eng}} | | {{template|Eng}} |
edits