14
edits
Line 13: | Line 13: | ||
| align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | | align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} | ||
| align=center | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}} | | align=center | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}} | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[Image:250.png]]<br>{{p|Ho-oh}} | | align=center | [[Image:250.png]]<br>{{p|Ho-oh}} | ||
| align=center | [[Image:282.png]]<br>{{p|Gardevoir}} | | align=center | [[Image:282.png]]<br>{{p|Gardevoir}} | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:306.png]]<br>{{p|Aggron}} | ||
| align=center | [[Image:248.png]]<br>{{p|Tyranitar}} | |||
| align=center | [[Image:383.png]]<br>{{p|Groudon}} | |||
| align=center | [[Image:445.png]]<br>{{p|Garchomp}} | |||
| align=center | [[Image:448.png]]<br>{{p|Lucario}} | |||
| align=center | [[Image:248.png]]<br>{{p|Tyranitar}} | | align=center | [[Image:248.png]]<br>{{p|Tyranitar}} | ||
|} | |} | ||
|}<br> | |}<br> |
edits