3,506
edits
Tavisource (talk | contribs) No edit summary |
Tavisource (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 236: | Line 236: | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 398 m s.png]]<br>[[Staraptor|STARAPTOR]] | | align=center | [[Image:Spr 4h 398 m s.png]]<br>[[Staraptor|STARAPTOR]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 042 m s.png]]<br>[[Golbat|GOLBAT]] | | align=center | [[Image:Spr 4h 042 m s.png]]<br>[[Golbat|GOLBAT]] | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 172 s.png]]<br>[[Pichu|PICHU]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Spr 4h 169 s.png]]<br>[[Crobat|CROBAT]] | | align=center | [[Image:Spr 4h 169 s.png]]<br>[[Crobat|CROBAT]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 193 s.png]]<br>[[Yanma|YANMA]] | | align=center | [[Image:Spr 4h 193 s.png]]<br>[[Yanma|YANMA]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4p 469 s.png]]<br>[[Yanmega|YANMEGA]] | | align=center | [[Image:Spr 4p 469 s.png]]<br>[[Yanmega|YANMEGA]] | ||
Line 243: | Line 244: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 404 f s.png]]<br>[[Luxio|LUXIO]] | | align=center | [[File:Spr 4h 404 f s.png]]<br>[[Luxio|LUXIO]] | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 405 f s.png]]<br>[[Luxray|LUXRAY]] | | align=center | [[File:Spr 4h 405 f s.png]]<br>[[Luxray|LUXRAY]] | ||
|- | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 431 s.png]]<br>[[Glameow|GLAMEOW]] | | align=center | [[File:Spr 4h 431 s.png]]<br>[[Glameow|GLAMEOW]] | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 432 s.png]]<br>[[Purugly|PURUGLY]] | | align=center | [[File:Spr 4h 432 s.png]]<br>[[Purugly|PURUGLY]] | ||
|} | |} | ||
Line 255: | Line 256: | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 486.png]]<br>[[Regigigas (Pokémon)|REGIGIGAS]] <br>(x2) | | align=center | [[Image:Spr 4h 486.png]]<br>[[Regigigas (Pokémon)|REGIGIGAS]] <br>(x2) | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 493.png]]<br>[[Arceus (Pokémon)|ARCEUS]]<br> (x4) | | align=center | [[Image:Spr 4h 493.png]]<br>[[Arceus (Pokémon)|ARCEUS]]<br> (x4) | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 172 s.png]]<br>[[Pichu|PICHU]]<Br> (x3) | |||
|} | |} | ||
edits