832
edits
mNo edit summary |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
| {{TCG ID|Neo Discovery|Umbreon|32}} || 33 || {{rar|Rare}} || 32/75 | | {{TCG ID|Neo Discovery|Umbreon|32}} || 33 || {{rar|Rare}} || 32/75 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | {{TCG ID|Aquapolis|Umbreon|H29}} || rowspan="3" | {{e|Darkness}} || rowspan="3" | - || {{rar|Rare Holo}} || rowspan="2" | {{TCG|Aquapolis}} || H29/147 | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || 41/147 | | {{rar|Rare}} || 41/147 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|"P" Promotional cards}} (no English release) || 25/P | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | {{TCG ID|Skyridge|Umbreon|H30}} || rowspan="2" | {{e|Darkness}} || rowspan="2" | - || {{rar|Rare Holo}} || rowspan="2" | {{TCG|Skyridge}} || H30/144 | | rowspan="2" | {{TCG ID|Skyridge|Umbreon|H30}} || rowspan="2" | {{e|Darkness}} || rowspan="2" | - || {{rar|Rare Holo}} || rowspan="2" | {{TCG|Skyridge}} || H30/144 | ||
Line 32: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Umbreon|32}} || {{e|Darkness}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 32/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Umbreon|32}} || {{e|Darkness}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 32/100 | ||
|} | |} | ||
edits