42,792
edits
mNo edit summary |
(→Wondermail codes: - New batch) |
||
Line 205: | Line 205: | ||
| <code>+P4S</code> | | <code>+P4S</code> | ||
| <code>5C#6</code> | | <code>5C#6</code> | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | [[File:350.png]] | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | {{p|Milotic}} | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | Level 40 | |||
| <code>4T2N</code> | |||
| <code>JN#+</code> | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| <code>PJ81</code> | |||
| <code>5HC-</code> | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| style="background: #{{fire color light}}" rowspan="2" | [[File:100 s.png]] | |||
| style="background: #{{fire color light}}" rowspan="2" | {{p|Voltorb}}<br><small>(''{{Shiny2}}'') | |||
| style="background: #{{fire color light}}" rowspan="2" | Level 5 | |||
| <code>5F9S</code> | |||
| <code>0F79</code> | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| <code>PJ81</code> | |||
| <code>5HC-</code> | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | [[File:407 s.png]] | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | {{p|Roserade}}<br><small>(''{{Shiny2}}'') | |||
| style="background: #{{water color light}}" rowspan="2" | Level 50 | |||
| <code>K--Q</code> | |||
| <code>&X%R</code> | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| <code>1%MC</code> | |||
| <code>=8TX</code> | |||
|- | |- | ||
|}{{-}} | |}{{-}} |