3,214
edits
m (→Pewter Gym) |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
| {{pdollar}}90 | | {{pdollar}}90 | ||
|} | |} | ||
{| class="expandable" {{bluetable|background: #{{red color light}}; width: 30%}} | |||
|- style="background: #{{red color}};" | |||
! Pokémon | |||
! Encounter rate | |||
|- | |||
| {{MS|013|Weedle}} Weedle | |||
| 50% | |||
|- | |||
| {{MS|014|Kakuna}} Kakuna | |||
| 35% | |||
|- | |||
| {{MS|010|Caterpie}} Caterpie | |||
| 5% | |||
|- | |||
| {{MS|011|Metapod}} Metapod | |||
| 5% | |||
|- | |||
| {{MS|025|Pikachu}} Pikachu | |||
| 5% | |||
|} | |||
{| class="expandable" {{bluetable|background: #{{blue color light}}; width: 30%}} | |||
|- style="background: #{{blue color}};" | |||
! Pokémon | |||
! Encounter rate | |||
|- | |||
| {{MS|013|Weedle}} Weedle | |||
| 5% | |||
|- | |||
| {{MS|014|Kakuna}} Kakuna | |||
| 5% | |||
|- | |||
| {{MS|010|Caterpie}} Caterpie | |||
| 50% | |||
|- | |||
| {{MS|011|Metapod}} Metapod | |||
| 35% | |||
|- | |||
| {{MS|025|Pikachu}} Pikachu | |||
| 5% | |||
|} | |||
== Route 2 == | == Route 2 == |
edits