540
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 378: | Line 378: | ||
| 111{{tt|*|3 shiny Pokémon, 9 Arceus, official count 99}} | | 111{{tt|*|3 shiny Pokémon, 9 Arceus, official count 99}} | ||
| 90 | | 90 | ||
|- align="center" | |||
! 43 | |||
| 43 | |||
| | |||
| {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | |||
| HeartGold & SoulSilver Collection | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
! | ! | ||
| | | 44 | ||
| | | | ||
| ''Future Release'' | | ''Future Release'' | ||
| {{TCG| | | {{TCG|Reviving Legends}} | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Category:TCG lists]] | [[Category:TCG lists]] |
edits