42,668
edits
(New page: {{RouteInfo |name= Water Labyrinth |size= |image=Water Labyrinth.png |sevii_island=Chrono Island |type=water |direction_a=North |terminus_a=Resort Gorgeous |direction_b=South |terminus_b=...) |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
==Pokémon== | ==Pokémon== | ||
{| border=1 width=350px style="background: #fff; border:1px solid #999; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #{{RouteInfo/landdark}};" | |||
! width=20% | Name | |||
! width=18% colspan=2 | Games | |||
! width=25% | Location | |||
! width=27% | Levels | |||
! width=10% | Rate | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Psyduck}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Slowpoke}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Shellder}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Staryu}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Tentacool}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Krabby}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Kingler}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Gyarados}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Hoppip}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Togepi}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Egg | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Qwilfish}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|FR]] | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Remoraid}} | |||
| align=center width=9% style="background: #fcc;" | | |||
| align=center width=9% style="background: #cfc;" | [[Pokémon FireRed and LeafGreen|LG]] | |||
| align=center | Water | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|} |