51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Tropius) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Rising Rivals|Tropius|52}} || {{e|Grass}} || 35 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 52/111 | | {{TCG ID|Rising Rivals|Tropius|52}} || {{e|Grass}} || 35 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 52/111 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Torterra Starter Deck|Tropius|1}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|Torterra Starter Deck}} || 001/010 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|357}} | {{tcgpkmndisambig|357}} |
edits