3,848
edits
Yaminokame (talk | contribs) (→Items) |
Yaminokame (talk | contribs) m (Undo revision 909071 by Yaminokame (Talk) grr... that's annoying :/) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
==Items== | ==Items== | ||
{ | {|align=center border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
! style="background:#ed6374" align=center colspan=2 | Item | |||
! style="background:#ed6374" align=center | Steps Required | |||
! style="background:#ed6374" align=center | Rarity | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag PP Up Sprite.png]] | |||
| align=center | [[PP Up]] | |||
| align=center | 5000+ steps | |||
| align=center | Very Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag Dire Hit Sprite.png]] | |||
| align=center | [[Dire Hit]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag Guard Spec. Sprite.png]] | |||
| align=center | [[Guard Spec.]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag X Accuracy Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Accuracy]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag X Defend Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Defend]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag X Sp. Def Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Sp. Def]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag X Special Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Special]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image: Bag X Speed Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Speed]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag X Attack Sprite.png]] | |||
| align=center | [[X Attack]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Common | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Bag Potion Sprite.png]] | |||
| align=center | [[Potion]] | |||
| align=center | 0-1500 steps | |||
| align=center | Very Common | |||
|- | |||
|} | |||
==Advantaged types== | ==Advantaged types== |
edits