71,954
edits
mNo edit summary |
|||
Line 8: | Line 8: | ||
! class="l" | Card | ! class="l" | Card | ||
! class="l" | Expansion | ! class="l" | Expansion | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Feraligatr}} | | class="l" | {{TCG|Feraligatr}} | ||
Line 39: | Line 29: | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold Collection}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold Collection}} | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="l" | {{TCG|Meganium}} | ||
| class="c" | {{e|Grass}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Meganium|9}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Typhlosion}} | |||
| class="c" | {{e|Fire}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Typhlosion|17}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Crobat}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Crobat|37}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Ursaring}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Ursaring|61}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Slowking}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | | class="c" | {{e|Psychic}} | ||
| class=" | | class="l" | {{TCG ID|L-P Promo|Slowking|30}} | ||
| class=" | | class="l" | {{TCG|L-P Promotional cards}} | ||
|} | |} | ||
[[Category:TCG]] | [[Category:TCG]] | ||
[[Category:Variant Pokémon]] | [[Category:Variant Pokémon]] |