25,688
edits
m (You lot better keep on top of this, because this is the last time I'm adding to this list.) |
Zesty Cactus (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| class="c" | {{e|Fighting}} | | class="c" | {{e|Fighting}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold Collection|Donphan|46}} | | class="l" | {{TCG ID|HeartGold Collection|Donphan|46}} | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Blissey}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold Collection|Blissey|54}} | |||
| class="l" | {{TCG|HeartGold Collection}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold Collection}} | ||
|} | |} | ||
[[Category:TCG]] | [[Category:TCG]] | ||
[[Category:Variant Pokémon]] | [[Category:Variant Pokémon]] |
edits