62
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_006.png]]<br>[[Charizard (Pokémon)|Charizard]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_071.png]]<br>[[Victreebel (Pokémon)|Bell]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_091.png]]<br>[[Cloyster (Pokémon)|Cloyster]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_145.png]]<br>[[Zapdos (Pokémon)|Zapdos]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_144.png]]<br>[[Articuno (Pokémon)|Articuno]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_150.png]]<br>[[Mewtwo (Pokémon)|Mewtwo]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_257_m.png]]<br>[[Blaziken (Pokémon)|Blaziken]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_300.png]]<br>[[Skitty (Pokémon)|Skitty]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_277.png]]<br>[[Swellow (Pokémon)|Swellow]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_382.png]]<br>[[Kyogre (Pokémon)|Kyogre]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_025_f.png]]<br>[[Pikachu (Pokémon)|Pikachu]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:Spr_4h_286.png]]<br>[[Breloom (Pokémon)|Shoo]] | ||
|- | |||
|} | |||
===Pokemon LeafGreen Team=== | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=300px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_006.png]]<br>[[Charizard (Pokémon)|Charizard]] | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_145.png]]<br>[[Zapdos (Pokémon)|Zapdos]] | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_131.png]]<br>[[Lapras (Pokémon)|Lapras]] | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_103.png]]<br>[[Exeggutor (Pokémon)|Exeggutor]] | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_150.png]]<br>[[Mewtwo (Pokémon)|Mewtwo]] | |||
| align=center | [[Image:Spr_4h_094.png]]<br>[[Gengar (Pokémon)|Gengar]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits