51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Granbull) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Granbull|39}} || {{e|Colorless}} || 34 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 39/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Granbull|39}} || {{e|Colorless}} || 34 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 39/106 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Granbull|57}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 057/070 | |||
|} | |} | ||
edits