51,133
edits
m (→Pichu) |
m (→Pichu) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Pichu|30}} || {{e|Lightning}} || 9 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 030/090 | | {{TCG ID|Advent of Arceus|Pichu|30}} || {{e|Lightning}} || 9 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 030/090 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Pichu|31}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 031/070 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Wizards Promo|Pichu|35}} || {{e|Lightning}} || 4 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 35 | | {{TCG ID|Wizards Promo|Pichu|35}} || {{e|Lightning}} || 4 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 35 |
edits