51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Cleffa) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Cleffa|78}} || {{e|Colorless}} || 5 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 78/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Cleffa|78}} || {{e|Colorless}} || 5 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 78/130 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Cleffa|49}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 049/070 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Wizards Promo|Cleffa|31}} || {{e|Colorless}} || 5 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 31 | | {{TCG ID|Wizards Promo|Cleffa|31}} || {{e|Colorless}} || 5 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 31 | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|173}} | {{tcgpkmndisambig|173}} |
edits