51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Wobbuffet: Honestly, without a visual aid, where was I supposed to place Unown 40/HG?) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Wobbuffet|41}} || {{e|Psychic}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 41/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Wobbuffet|41}} || {{e|Psychic}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 41/130 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Wobbuffet|41}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 041/070 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 4|Wobbuffet|16}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 4}} || 16/17 | | {{TCG ID|POP Series 4|Wobbuffet|16}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 4}} || 16/17 |
edits