51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Weezing) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Rising Rivals|Weezing|87}} || {{e|Psychic}} || 47 || {{rar|Common}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 87/111 | | {{TCG ID|Rising Rivals|Weezing|87}} || {{e|Psychic}} || 47 || {{rar|Common}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 87/111 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Weezing|36}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 036/070 | |||
|} | |} | ||
edits