51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Typhlosion) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Typhlosion|17}} || {{e|Fire}} || - || {{rar|SuperRare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 017/070 | | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Typhlosion|17}} || {{e|Fire}} || - || {{rar|SuperRare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 017/070 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID| | | rowspan=2 | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Typhlosion|16}} || rowspan=3 | {{e|Fire}} || rowspan=3 | - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 016/070 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|L-P Promotional cards}} (no English release) || 003/L-P | |||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Typhlosion|17}} || {{rar|SuperRare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 017/070 | |||
|} | |} | ||
edits