13,824
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Bulbasaur}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Charmander}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Squirtle}} || bgcolor="#FFFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Pikachu}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Chikorita}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Cyndaquil}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Totodile}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Treecko}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Torchic}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Mudkip}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Naetle}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Hikozaru}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Pochama}} | | bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Bulbasaur}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Charmander}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Squirtle}} || bgcolor="#FFFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Pikachu}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Chikorita}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Cyndaquil}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Totodile}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Treecko}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Torchic}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Mudkip}} || bgcolor="#DDFFDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Naetle}} || bgcolor="#FFDDDD" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Hikozaru}} || bgcolor="#DDDDFF" align="center" style="font-size: smaller;" | {{p|Pochama}} | ||
|- | |||
| align="center" style="font-size: smaller;" colspan="13" | [[Professor Ivy]] | [[Professor Krane]] | |||
|} | |} |
edits